تبلیغات
ساجد - 25 بهمن
25 بهمن

چند روزی‌ست که تمام دم و دستگاه‌های رسانه‌ای دشمن به کار افتاده و روی ” ۲۵ بهمن ” تبلیغ می‌کنند. کار تبلیغاتی نسبتا مفصل و با تمام قوا از شبکه‌های ماهواره‌ای بگیر؛ بی‌بی‌سی و وی‌او‌ای و رنگارنگ و شبکه‌هایی که تا دیروز رقص و آواز و مسائل جنسی داشتند تا سایت‌ها و شبکه های اجتماعی؛ از سایت‌های خبری سازمان جاسوسی آمریکا و اسرائیل بگیرید تا شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها و وبلاگ‌های زرد و جالب بودن این حرکت رسانه‌ای این است که یکی از پر قدرت ترین حرکات رسانه‌ای جنبش!!‌سبز است، سوال اینجاس که چرا این حجم تبلیغات اونهم برای این تجمع و بعد از این همه وقت سکوت.
چیزی که برای من و خیلی از دوستان مخصوصا خود سبزک‌های گرامی سوال بود این هست که چرا “۲۵″بهمن .. چرا روز دیگری نه. خب تحلیلاتی شد مثل اینکه “۲۵″ به خاطر “۲۵ خرداد ” هست. یا مثلا روز ولنتاین هست و اکثریت هواداران امروز این جنبش!!! هم این جوانان شمال شهر تهران هستند که این روز رو گرامی ‌میدارن و از ظهر تا آخر شب خیابان‌گردی می‌کنند.
ولی اصل ماجرا چیز دیگری بود، اتفاقی که خیلی‌ از جوانان اون روز‌ها هم شاید به خاطر نیاورند…
روز ۲۵ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ اتفاقی در خیابان ایران (نزدیک میدان شهدا) افتاد، تجمعی بود اندک که جمعی از ضد انقلابان ترتیب داده بودند، اون روزها اقامتگاه امام در همان خیابان ایران بود و این جمع اندک جلوی خانه امام در همان خیابان جمع شده و شعارهای ضد انقلاب  و ضد امام سر می‌دادند.
این تجمع شاید بشه گفت اولین تلاش عناصر ضد انقلاب و منافقین برای نابود کردن انقلاب بود، تلاشی که هیچ ثمره‌ای نداشت و حتی ثبت تاریخی هم نشد.

تشابهات ۲۵ بهمن ۵۷ با ۲۵ بهمن ۸۹

به این سخنان امام خامنه‌ای توجه کنید؛
« در داخل، جناحهاى ضد دین، از توده‌‌‌‌اى بگیر تا سلطنت‌‌‌‌‌طلب، تا بقیه‌‌‌‌ى اقسام و انواع بى دین‌‌‌‌ها کجا ایستاده‌‌‌اند؟ یعنى همان کسانى که از اول انقلاب با انقلاب و با امام دشمنى کردند، سنگ زدند، گلوله خالى کردند، تروریسم راه انداختند. سه روز از پیروزى انقلاب در بیست و دوى بهمن (۲۵ بهمن ماه) گذشته بود، همین آدمها با همین اسمها آمدند جلوى اقامتگاه امام در خیابان ایران، بنا کردند شعار دادن؛ همانها الان مى آیند توى خیابان، علیه نظام و علیه انقلاب شعار میدهند! چیزى عوض نشده »[۱]
این روز به نوعی بزرگداشت همین حادثه است که از ذهن خیلی از مردم و خیلی از مسئولین ما هم پاک شده.
شاید این دو کاندید شکست خورده و عصبانی جنبش!!! سبز هم نمیدانند و در جریان نیستند و همون نامه‌ای که بهشان دیکته می‌شود را به اسم خودشان بازنشر میکنند. ولی خب بد نیست که بدانند مناسبت این روز با این حجم تبلیغاتی که باز به خیلی دیکته شده انجام بدهند، چیست.
شاید برگ دیگری برای مقابله با امام و انقلاب.
پی‌نوشت: در عکس، عکس سمت چپ تزئینی است ولی عکس مربوط به تجمع عده ای از زنان است در همان ماه‌های اول انقلاب در واکنش به قانونی شدن حجاب +
ــــــــــــــــــــــــــ

وبلاگ همسفرعشق

نویسنده: مرتضی ولی نژاد آکندی | تاریخ: 89/12/04

كلمات كلیدی : 25 بهمن ،